NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.5328
EURO34.7654
ALTIN2493.7

Adalet Partisi Adayları Erdil ile Uygur’dan ÇGC Ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adalet Partisi Adayları Erdil ile Uygur’dan ÇGC Ziyareti
Abone ol
Adalet Partisi Adayları Erdil ile Uygur’dan ÇGC Ziyareti.

Adalet Partisi (AP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Kürşad Erdil ile Seyhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Uygur, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir’le sohbet eden Erdil ile Uygur, kentin sorunları hakkında konuştular.

"SEVDAMIZ ADANA"

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir'e; adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan, seçilmesi halinde büyükşehirde hayata geçireceği projeler hakkında bilgi veren Kazım Kürşad Erdil, "Adana yıllardır yok sayılan bir şehir görünümünde. Adana Türkiye genelinde kamu yatırımlarında en geride kalan şehir. Büyük fabrikaların hepsi kapandı, yerine yenileri yapılmadı. Olumsuzluklara rağmen Adana potansiyeli yüksek bir şehir. Kaynakları ve potansiyeli doğru kullanarak Adana’da olumlu işler yapma şansımız var. Adana’nın hizmet üretebilecek gerçek bir belediyeciliğe ihtiyacı var" dedi.

"SEYHAN’IN POTANSİYELİ YÜKSEK"

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette konuşan AP Seyhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Uygur, gösterilen konukseverlikten dolayı Cafer Esendemir’e teşekkür etti.  Uygur, Seyhanlıyı kucaklayacak modern belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurgulayarak “Toplumu temsil eden STK’larla hareket edeceğiz. Bunların başında da basın ve onun çatı meslek örgütü olan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti geliyor. Basının bugün ne denli zor koşullar altında görev yaptığının bilincindeyiz. ÇGC nezdinde tüm basın emekçilerini kutluyorum" diye konuştu.


Cumhur İttifakında 'Ayyüce Türkeş' tedirginliği | Halil Nacar olursa..| Ömer Bilgin olursa..Önceki Haber

Cumhur İttifakında 'Ayyüce Türkeş' tedir...

Rekabetçi Fiyatlarla Trabzon Günlük Araç KiralamaSonraki Haber

Rekabetçi Fiyatlarla Trabzon Günlük Araç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar