VARLI
türk haberler
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5337
EURO34.7999
ALTIN2423.2

Akdeniz zabıtası Ramazan denetimlerini arttırdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Akdeniz zabıtası Ramazan denetimlerini arttırdı
Abone ol
Akdeniz zabıtası Ramazan denetimlerini arttırdı.

Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ilçe sınırlarında faaliyet gösteren fırın, patiseri ve pastane gibi unlu mamul imalathanelerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Zabıta Müdürü Ufuk Sivaslıoğlu’nun da katıldığı kontrollerde işyerleri gramaj, fiyat ve etiket, hijyen, temizlik ve saklama koşulları yönünden sıkı şekilde denetlendi. Ağırlıklı olarak unlu mamul imalathanelerini her yönden denetleyen ekipler, fahiş fiyat kontrolü de yaptı.

Ciddi eksiklerin görülmediği denetimlerde, özellikle çalışırken eldiven veya bone takmayan fırın ve patiseri çalışanları ile buna izin veren işletme sahipleri uyarıldı. Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların sağlığı, huzuru ve esenliğini korumak amacıyla, gıda üretimi ile satışı yapan tüm işyerlerine yönelik denetim ve kontrollerini Ramazan ayı boyunca aralıksız devam ettirecek.

Ramazan boyunca denetimler devam edecek

Zabıta Müdürü Ufuk Sivaslıoğlu, vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti, zabıta ekipleri olarak ilçe genelinde faaliyet gösteren fırın ve patiserileri hijyen, gramaj, fiyat ve etiket yönünden denetlediklerini söyledi. Ziyaret ettikleri fırınlarda ciddi bir olumsuzluğa rastlamadıkları bilgisini de veren Sivaslıoğlu, bone ve eldiven takmayan kimi çalışanları ile işyeri sahiplerini de uyardıklarını sözlerine ekledi.


Mersin’de kaçak sigara ve sahte içki operasyonuÖnceki Haber

Mersin’de kaçak sigara ve sahte içki ope...

Deprem bölgesine 160 ton narenciye ürünü gönderildiSonraki Haber

Deprem bölgesine 160 ton narenciye ürünü...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar