NET TAMİR
türkiye erken genel seçim istiyor mu
Adana
DOLAR33.0933
EURO36.0988
ALTIN2595.7

Başkan Özgan'a Tokat Gibi Yanıt: "Gaziköy Sayenizde Kaderini Yaşamaya Devam Ediyor"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Özgan'a Tokat Gibi Yanıt: "Gaziköy Sayenizde Kaderini Yaşamaya Devam Ediyor"
Abone ol
Başkan Özgan'a Tokat Gibi Yanıt: "Gaziköy Sayenizde Kaderini Yaşamaya Devam Ediyor"

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın, "Gaziköy'deki yarım asırlık sorunu çözdük" şeklindeki açıklamasına Gazeteci ve Gaziköy Mahallesi Muhtar adayı Türkeş Manga'dan tepki geldi. 

Türkeş Manga, Başkan Özgan'a "Hangi Yarım Asırlık Sorunu Çözdünüz, Gaziköy Sayenizde Tüm Sorunları ile Kaderini Yaşamaya Devam Ediyor" şeklinde yanıt verdi.

Gaziköy Mahallesi Muhtar Adayı, Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı, Uluslararası Dijital Medya Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga; Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın "GAZİKÖY’DEKİ YARIM ASIRLIK SORUNU ÇÖZDÜK" şeklindeki  açıklamasına sert tepki gösterdi.

Türkeş Manga şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Özgan'a Gaziköy’e geldiğinde yanında Muhtar Osman Gök ile birlikte konuşma yaparken Gaziköy'ün kanser haline gelmiş sorunlarını tek tek anlattım ve bunları çözebileceklerini belirttim.

Gaziköy Mahalle Muhtarı Osman Gök, 'Büyükşehirden Ataol Bey bize söz verdi yardımcı olacak' diye araya girince, 'Ataol bey söz verir ama yapmaz! Sayın Zeydan Karalar’ın en büyük hatalarından birisi de zaten bu. Bütün köylerde Ataol Öztorun’un verip de yapmadığı sözler yüzünden Zeydan Başkan oy kaybediyor. Sanayi mahallemizde (eski Hürriyet Mahallesi), yolların kenarları derin hendeklerle dolu. Buralar pislik içerisinde hem insan sağlığını tehdit ederken, hem de Gaziköy gibi bir zamanlar kasaba olmuş ve belediye başkanlarının gelip kasıla kasıla nutuk attıkları bu beldeye yakışmıyor. Bu kanalların bir an önce alt yapısının yapılarak ıslah edilip gerçek bir mahalle yolu görünümüne kavuşturulması gerekiyor' dediğimde Kozan Belediye Başkanı Sayın Özgan "Türkeş Bey Büyükşehir yapmazsa söz veriyorum ben yapacağım" demişti.

Evet Sayın Başkan Büyükşehir ve söz veren yetkilisi Ataol Öztorun yapmadılar ve Gaziköy'ün en büyük sorunlarından sadece bir tanesi olan bu konuya bile müdahale edemediniz. Şimdi mahalli idareler seçimi yaklaşınca gelip bir kaç sokakta kilitli taş çalışması yapmışsınız.

Gaziköy'ün yarım asırlık sorununu böyle mi çözdünüz Sayın Özgan! Allah aşkına kaç metre genişliğinde kaç metre uzunluğunda yol yaptınız, bu mahalle yollarını yapmak sizin asli göreviniz değil mi? Bir de basına haberinizi servis ederken Allah aşkına haberin sonuna 'vatandaşlar memnuniyet duydu, teşekkür etti' gibi aslı olmayan yalan laflar ekletmeyin. Vatandaşlar sizi göremiyor ki; teşekkür etsin. Lafla peynir gemisi yürümez Sayın Özgan, Gaziköy ve Kozan’ın tüm mahalleleri sizden hizmet bekliyor."


 • 0
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İtempol ile Metin2 Won Alımında En İyi FiyatlarÖnceki Haber

İtempol ile Metin2 Won Alımında En İyi F...

Tekstil eşyası yüklü tırda 64 kilogram skunk ele geçirildiSonraki Haber

Tekstil eşyası yüklü tırda 64 kilogram s...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar