medya takip
temiz toplum
Adana
DOLAR31.1937
EURO33.833
ALTIN2038.4

CAMİDE ASKIDA ÇORAP UYGULAMASI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
CAMİDE ASKIDA ÇORAP UYGULAMASI
Abone ol
Adana’da bir camide imamın 2 yıl önce gelen bir kişinin çorabının ıslanması üzerine başlattığı askıda çorap uygulaması ve çevresindeki düzenlemeler, ibadete gelen vatandaşların takdirini topladı.

Kozan-Feke karayolu üzerinde bulunan Durmuşlu Camii’nde imam Samet Arslan, 2 yıl önce camide ibadete gelen yaşlı bir amcanın abdest alırken çorabının ıslanması ile askıda çorap uygulamasını başlattı.

Arslan’ın başlattığı askıda çorap uygulaması ibadete gelen vatandaşların takdirini topladı. Caminin çevresinin ve içerisinin temiz olması Allah’ın evine gelen herkesin huzur içinde ibadetlerini yapması için 2 yıldır düzenlemeler yapan İmam Arslan’ın, aynı zamanda kadınların ibadet alanı için yaptığı düzenleme ve çocukların camiye daha sık gelmesi için projeler üretmesi de dikkat çekti.

Saimbeyli ilçesinden Adana’ya eşinin tedavisi için giderken vakit namazı için camiye gelenlerden Safiye Uyanık, "Çorap uygulaması çok güzel olmuş. Tüm camilerin böyle güzel, temiz yapılması çok güzel. Önceden böyle değildi. Şimdi çok daha hijyenik, temiz bir ortamda huzur içinde ibadetimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm camilerin böyle olmasını isteriz" dedi.


AOSB SPOR ŞENLİĞİ BAŞLADIÖnceki Haber

AOSB SPOR ŞENLİĞİ BAŞLADI

PKK’YA KATILAN KARDEŞİNE TESLİM OL ÇAĞRISI YAPTISonraki Haber

PKK’YA KATILAN KARDEŞİNE TESLİM OL ÇAĞRI...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar