NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.576
EURO34.7536
ALTIN2491.6

Dimyata Giderken Evdeki Bulgurdan Oldu | Koltuğuna Göz Diktiği Başkan İşine Son Verdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dimyata Giderken Evdeki Bulgurdan Oldu | Koltuğuna Göz Diktiği Başkan İşine Son Verdi
Abone ol
Dimyata Giderken Evdeki Bulgurdan Oldu | Koltuğuna Göz Diktiği Başkan İşine Son Verdi

Sarıçam Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Hakan Aslan, Sarıçam Belediye Başkanlığındaki görevinden ani bir kararla uzaklaştırıldı.

Önceki dönem Hüseyin Sözlü başkanlığındaki Adana Büyükşehir Belediyesinde kadrosu bulunan Aslan, 2019 seçimlerinden sonra Sarıçam Belediyesine geçici görevle nakil olmuştu.

Bilal Uludağ'ın aday adayı olarak Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına talip olması ile birlikte Sarıçam Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuruda bulunan Mustafa Hakan Aslan, ilişiğinin kesilmesi üzerine kişisel sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Aslan, açıklamasında şu ifadelerde bulundu:

"Kıymetli dostlarım, Değerli Hemşehrilerim,

Yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğüm Sarıçam Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden Sarıçam Belediye Başkanlığının "İş gücüne İhtiyaç Kalmadığı" yönündeki tebligatı ayrılmış bulunmaktayım. 

Rızkımı veren Hüda'dır, kula minnet eylemem düsturu ile geçirdiğim, ömrümün her döneminde; kıymetli hemşerilerime ve siz yol arkadaşlarıma, tarafsız hizmet aşkı ile çalışan bir bürokrat ve siyasetçi olmaya çalıştım. 

Bu günden sonra da yeni görevim önce devletimin, milletimin, hemşehrilerimin ve yol arkadaşlarımın emrinde olmaya devam edeceğim ve gönlümü bağladığım davama sonuna kadar hizmet edeceğimin bilinmesini niyaz ederim. 

Ben, benden yana tüm haklarımı helal ediyorum. Allah her inanana helalleşme cesareti versin inşallah. Kalın Sağlıcakla."


Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner | Ülkü Ocaklarından Mustafa Çay'a Tehdit Gibi Uyarı!Önceki Haber

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Dö...

CHP'li Orhan Bayram'ın 'Durak Giydirmesi' Tepki Çekti | Sosyal Demokratlık Buysa..Sonraki Haber

CHP'li Orhan Bayram'ın 'Durak Giydirmesi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar