sabancı
türk haberler
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.516
EURO34.5696
ALTIN2490.0

Enerji İş Sendikasında görev değişikliği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Enerji İş Sendikasında görev değişikliği
Abone ol
Enerji İş Sendikasında görev değişikliği…

Hak-iş Sendikasına bağlı Enerji İş Sendikası Doğu Akdeniz Bölge Başkanlığına Saim Akçalı’nın atandığı bildirildi. Akçalı'nın, Adana, Osmaniye, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kilis ve Kahramanmaraş illerinden sorumlu olacağı öğrenildi. 

Uzun yıllar enerji sektöründe çalışan ve sendikal faaliyetlerde görev alan Saim Akçalı, Enerji iş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altunsoy ile Yönetim Kurulu üyelerinin kararıyla sendikanın Doğu Akdeniz Bölge Başkanlığına getirildi.

Akçalı, verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için üstün gayret göstereceğini ifade etti. Kendisini bu göreve layık gören Genel Başkan Altunsoy ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Akçalı, Enerji İş Sendikası’nın her zaman olduğu gibi bugünden sonra da işçinin yanında olacağına dikkat çekerek, "görevlerimiz arasında; işçileri dinlemek, şikayetlerini çözmek, işçi ve işveren arasında uyumu ve iş verimini artırmak, işçilerin hak ve çıkarlarını korumak ve gözetmek iş, kanunlarını ile toplu sözleşmelerde gerekli şartların uygulanmasına yardımcı olmak, disiplin kurallarında üyeleri temsil etmek, sendika üyelik işlemleri için gerekli çalışmaları yapmak, iş birliğini çalışma barışını ve uyumunu sağlamak" yer almaktadır dedi.

Tanık Haber


Polislerin firari hasta ile imtihanıÖnceki Haber

Polislerin firari hasta ile imtihanı

Belediyesi buysa Allah iktidarından korusun!Sonraki Haber

Belediyesi buysa Allah iktidarından koru...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar