NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5071
EURO34.7991
ALTIN2491.9

Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu, Ne Diyeceklerini Bilemediler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu, Ne Diyeceklerini Bilemediler
Abone ol
Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu, Ne Diyeceklerini Bilemediler

Mezitli Belediyesi ile Tüm-Bel-Sen Mersin Şubesi arasında imzalanan yüksek oranlı toplu sözleşme ile memur ve sözleşmeli personellerin maaşları için yüzde 120'lik bir artış sağlandı.

Mezitli Belediyesi ve Tüm-Bel-Sen Mersin Şubesi arasında gerçekleşen toplu sözleşme görüşmeleri olumlu bir şekilde sonuçlandı.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Tüm-Bel-Sen Şube Başkanı Mustafa Özbay'ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde, 2024 yılı için geçerli olacak olan toplu sözleşme belirlendi. Başkan Tarhan, yaptığı açıklamada, "Personelinin her zaman hakkını savunan ve adil yaklaşan bir yönetim anlayışımız oldu. Memur ve sözleşmeli personellerimiz için gerçekleştirdiğimiz sözleşme sürecinde karşılıklı anlaşma ve uzlaşı ile ortak karar aldık. Bu doğrultuda, Tüm-Bel-Sen Mersin Şubesi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda yüzde 120 üzerinden bir anlaşmaya vardık. Çalışanlarımızın her zaman yanında olacağız. Şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Yapılan anlaşma ile Mezitli Belediyesinde görev yapan memur ve sözleşmeli çalışanlar, 2024 yılında daha yüksek oranlarda maaş artışları ve diğer sosyal haklardan faydalanacaklar.

Tüm-Bel-Sen Mersin Şube Başkanı Mustafa Özbay, belediyede çalışan memur ve sözleşmeli personeller adına yapılan bu artıştan kaynaklı Başkan Tarhan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılarının devamını diledi.


Mobilyacılar Sitesinde Dehşet AnlarıÖnceki Haber

Mobilyacılar Sitesinde Dehşet Anları

Otomobil Sulama Kanalına Düştü |Mucizevi Kurtuluş..Sonraki Haber

Otomobil Sulama Kanalına Düştü |Mucizevi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar