seçim anketleri
medya takip
by by zeydan-soner
Adana
DOLAR28.9177
EURO31.5087
ALTIN1893.8

İYİ Partililer Başkan Akay’ın konuğu oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Partililer Başkan Akay’ın konuğu oldu
Abone ol
İYİ Partililer Başkan Akay’ın konuğu oldu..

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ve partililer Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay’ı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette deprem, tabii afetler ve yaklaşan seçimler Millet ittifakı ortakları olarak görüşüldü, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Sohbette, seçim için değil kalıcı hizmet için çalıştıkları vurgulanırken, seçim sürecini belirleyecek en önemli iki unsurun kadın ve yaşlılar olduğu ifade edildi.

Sandık güvenliğinin nihai sonucu belirleyecek unsur olduğuna da dikkat çekilen görüşmede özetle şu bilgilere yer verildi:

Toplantıda deprem konusuna geniş yer ayrılırken. Adana yer altı su seviyesinin yükselmesinin halk içindeki oluşturduğu endişelerinin yanı sıra, Çatalan İçme Suyu Projesinin etkilerine de atıf yapıldı alınacak önlemlerle ilgili etraflıca araştırma yapılması gerektiği vurgulandı.

Seçim kazanmanın Belediye Başkanı Akif Akay tarafından rehavete kapılacak kadar kolay olmadığı ve teşkilatlanmanın süreç içerisindeki önemi dile getirildi. Bu süreçte belirleyici olan kitlenin kadınlar ve yaşlı nüfus olduğu. Özellikle evden dahi çıkamayan kadınlara ulaşmanın zorluklarından, kadın seçmenin ev ekonomisindeki esas zorluklarla karşılaşan bireyler olduğu vurguladı.

Az farkla seçim kazanmanın yeterli olmadığından bahsederken oyların çalınabileceği uyarısı ile sandıkların korunmasının ciddiyeti ön plana çıkarıldı. En az 5 puan fark oluşması gerektiğini. Aksi takdirde bu sürecin gerçekleşmesinin kolay olmayacağı uyarısını ekledi. Çok çalışmanın temel unsur olduğunu dile getirirken. Teşkilatlar arasındaki işbirliğinden duyulan memnuniyette ifade edildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Çetin Milletvekili aday adayı olduÖnceki Haber

Başkan Çetin Milletvekili aday adayı old...

Fahiş zam yapan ev sahibi gözaltına alındıSonraki Haber

Fahiş zam yapan ev sahibi gözaltına alın...

Haber Yorumları

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar