NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.5041
EURO34.8173
ALTIN2486.7

MHP'li Sevim Ateş Heyecan Yarattı: "Unutulan Ceyhan'ı Hak Ettiği Yere Taşıyacağız!"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP'li Sevim Ateş Heyecan Yarattı: "Unutulan Ceyhan'ı Hak Ettiği Yere Taşıyacağız!"
Abone ol
MHP'li Sevim Ateş Heyecan Yarattı: "Unutulan Ceyhan'ı Hak Ettiği Yere Taşıyacağız!"

Milliyetçi Hareket Partisi Ceyhan Belediye Başkan aday adayı Sevim Ateş'in açıklamaları Ceyhan'da gündem oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin "Derdi millet olanın devası hizmettir" sloganı ile yola çıktığını ifade eden Ateş, Cumhur İttifakı'nın bayrağını Ceyhan Belediyesi'ne dikmek için gece gündüz çalışacağının sözünü verdi. 

Ateş: "Bu yolun elbette ki zannedildiği gibi kolay bir yol olmadığının farkındayız, bugün yüzlerce vaade rağmen hiçbir hizmet yapılmadığını görüyoruz. Mevcudu âtıl olan bir şehrin geleceğine ışık tutmak için geliyoruz.

Yıllarca köylerinde sinek nedir bilmeyen bir şehrin merkezini adeta sinek yuvalarına çevirenlerin bu konuda ki vurdum duymazlıklarını unutmadık!

2019'da yerel seçimin hemen ardından siyasi görüş nedeniyle ekmeğinden aşından eden emekçi kardeşlerimizin ve ailelerinin göz yaşlarını unutmadık!

Yollarında araç sürmeye korkan siz değerli hemşerilerimizin her sabah işe giderken karşılaştıkları yol çukurları ve hendekleşmiş yollara bakan gözlerinde ki öfkeyi unutmadık. Siyasi görüşü olmasa dahi devletine ve milletine sadık olan belediye memurlarını, kendi siyasi görüşlerini benimsemediği için kendi alanları dışında dağ bayır, şehir dışı, pasif görev demeden farklı şekillerde sürgünlere gönderildiklerini unutmadık. Bir şehri şehir yapan, vitrin niteliği taşıyan şehir girişlerinin çöp yuvası olduğu günümüzde 'Ceyhanlıyım' demeye utanan siz değerli hemşerilerimizi nasıl utandırdıklarını unutmadık.

Türkiye’nin 81 ilinde binlerce şehir ve kentlerin mis gibi sokaklarını gördükten sonra, lağım kokularının sokaklarda ki çöp kokularına karıştığı bir Ceyhan'a tekrar dönüp üzülen siz değerli hemşerilerimizin duygularını unutmadık. 'Doğayı sevmek, insanı sevmektir' doğaya olan saygısızlığı, sizlere yapılmış kabul ediyoruz.

Budama adı altında parklarda yapılan ağaç katliamlarını unutmadık. Türkiye’nin en kalitesiz park malzemelerine Milyonlarca harcanarak milli servete ve siz değerli hemşerilerimize verilen zararı unutmadık. Toplanılmaktan aciz çöpleri, sokakların temizliğinden bihaber yönetimin vurdumduymazlığı ile “yeter artık” diyen hemşerilerimizin feryatlarını unutmadık.

Unutmayın, Ceyhan 17.yy’da yaşamıyor ve bugün hala bu sıkıntıları yaşıyorsak bunun hesabını soracağımızı da unutmayın. Ceyhan çok şey kaybetti. Biz, sizlerin unutmadığı ve halen yaşadığımız çileli günleri geride bırakmak için sizinleyiz. Biz; 'Yeter!' diye haykıranlara haykırış, mazlumların yüreğine umut, Ceyhan’ın geleceğine sönmeyecek bir ışık olmak için geliyoruz. Ve size söz veriyoruz" ifadelerini kullandı. 

Sevim Ateş'in sözleri Ceyhan halkı tarafından takdirle karşılandı.

MHP Ceyhan Belediye Başkan aday adayı Sevim Ateş, Ceyhan'ın temel sorunlarını da biliyoruz, çözümlerini de. Sokak sokak, kapı kapı gezeceğiz, gönülden gönüle kurduğumuz köprüden el ele yürüyeceğiz" şeklinde konuştu.


Uygun Fiyatlı Zirkonyum Kaplama UygulamasıÖnceki Haber

Uygun Fiyatlı Zirkonyum Kaplama Uygulama...

Ceyhan’da uyuşturucu operasyonu: 7 gözaltıSonraki Haber

Ceyhan’da uyuşturucu operasyonu: 7 gözal...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar