türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.5569
EURO34.7721
ALTIN2490.0

Tacizci Müdür Mahkeme Kararına Rağmen Hala Görevde: Bu Nasıl Bir Utanmazlıktır?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Tacizci Müdür Mahkeme Kararına Rağmen Hala Görevde: Bu Nasıl Bir Utanmazlıktır?
Abone ol
Tacizci Müdür Mahkeme Kararına Rağmen Hala Görevde: Bu Nasıl Bir Utanmazlıktır?

CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi'nde Mali Hizmetler Daire Başkanı olan Ümit Aygül, kadın çalışanı taciz etmesinin ardından mahkeme kararıyla uzaklaştırma cezası aldı.

Ölümle tehdit edildiğini belirten taciz mağduru A.Y., "CHP yönetimi yaşadığım tacize sessiz kaldı ve kıllarını bile kıpırdatmadı" açıklamasında bulundu.

"Ya benim olacaksın ya da mahvederim"
Adana 1. Aile Mahkemesi, Aygül hakkında taciz ettiği kadına 'Yaklaşmama ve rahatsız etmeme' cezası verdi. Sabah'ta yer alan habere göre, A.Y., "Tacizlerinden vazgeçmesi için çok yalvardım ama dinlemedi. 'Ya benim olacaksın ya da seni mahvederim' dedi.

"Tutanak bile tutmadılar"
A.Y. , "Kadın olduğu için beni anlar düşüncesiyle genel müdür Nesrin Vursavuş'un kapısını çaldım ama dinlemedi. Tutanak bile tutmayarak dosyayı kapattı. CHP yönetimi taciz olayına kılını bile kıpırdatmadı. Kadınlık gururumu ayaklar altına alınmasını sebebiyet verdiler" dedi.

"Belediye başkanı kılını bile kıpırdatmadı"
Kendisine yapılan tacize ses çıkarmayan ASKİ Genel Müdürü Nesrin Vursavuş'un vurdumduymaz tavırlarının kendini yaraladığını da sözlerine ekleyen A.Y., "Yaşadığım tacizi bir türlü unutamıyorum. En son pastanede buluştuğum Büyükşehir Belediye Bakanı Zeydan Karalar'a taciz olayını anlattım. Beni sadece dinleyen başkan hiçbir şey yapmadı. CHP yönetimi yaşadım tacize sessiz kaldı ve kıllarını bile kıpırdatmadı" şeklinde konuştu.


Evdeki televizyonu satmak isteyen ağabeyini öldürdüÖnceki Haber

Evdeki televizyonu satmak isteyen ağabey...

A.Demirspor’da Murat Sancak Depremi: Başkanlığı Bıraktı!Sonraki Haber

A.Demirspor’da Murat Sancak Depremi: Baş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar