medya takip
temiz toplum
Adana
DOLAR31.1943
EURO33.8195
ALTIN2038.1

"Türk Aile Yapısı Sistematik Saldırı Altında"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
"Türk Aile Yapısı Sistematik Saldırı Altında"
Abone ol
"Türk Aile Yapısı Sistematik Saldırı Altında"

Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, sistematik bir şekilde Türk aile yapısına yönelik saldırının olduğunu belirterek, "Aile yapımızı korumalıyız" dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı öncülüğünde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce düzenlenen Aile Çalıştayı’nın açılışı Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Programda konuşan Köşger, bir sürü suni gündemin içinde meşgul olduğumuz, asıl meseleyi kaybettiğimiz bir dönemden geçtiğimizi belirtti. Belki de tarihin her döneminde böyle olduğunu söyleyen Vali Köşger, “Esas meselemizin ‘aile’ olması lazım. Türkiye’nin baş meselesi, gündemde tutulması gereken asıl konu bu olması lazım. Çünkü bizim toplumumuzun temeli ailedir. Bizi biz yapan değerlerle birlikte ailemizi sağlam bir şekilde koruyor olmamız lazım” diye konuştu.

Bunu 55-60 ülkeyi gezmiş, eğitim sebebiyle çeşitli ülkelerde bulunmuş birisi olarak gözlemlerime dayanarak ve 35 yılı aşkın da bir idareci olarak söylediğini belirten Vali Köşger, “Bizim toplumumuzun en değerli, en üstün, en önemli tarafı sağlam bir aile yapısına sahip olmasıdır. Bizi biz yapan, bizi ayakta tutan, bin yıllardır varlığımıza sürdürmemizi sağlayan esas unsur ailedir" ifadelerini kullandı.


Torbacıya Şok!  675 adet uyuşturucu hapla baskın yediÖnceki Haber

Torbacıya Şok!  675 adet uyuşturucu hapl...

Cildinizi sonbahara 10 adımda hazırlayınSonraki Haber

Cildinizi sonbahara 10 adımda hazırlayın

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar