NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.5081
EURO34.8299
ALTIN2490.4

Yüreğir Belediyesi her gün 4 bin 200 aileye ulaşıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yüreğir Belediyesi her gün 4 bin 200 aileye ulaşıyor
Abone ol
Yüreğir Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya devam ediyor.

Yüreğir Belediyesinin aşevi sabahın ilk saatlerinde çalışmalarına başlıyor. Kazanlar ihtiyaç sahibi aileler için kaynıyor.

Yemek yapamayan engelli, yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların sofralarına her gün sıcak yemek ulaştırılıyor. Yemekler son derece hijyenik ortamlarda hazırlanıyor, aşevi aracıyla 4 bin 200 aileye dağıtım yapılıyor.

Geçici destekler yerine vatandaşların daima yanında olmayı ilke edindiklerini belirten Kocaispir, "Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet üretiyor, ilçemizde dayanışmanın ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sergilemeye gayret ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gönül köprüleri kurmaya, ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Aşevinden yemek hizmeti alan vatandaşlar hastalık ya da yaşlılık nedeniyle yemek yapamayacak durumda olduklarını belirterek, her gün evlerine kadar yemeklerini getiren Yüreğir Belediyesi Aşevi personeline ve Kocaispir’e teşekkür etti.


Depremden sonra kaybolan kızını 11 aydır bulamadıÖnceki Haber

Depremden sonra kaybolan kızını 11 aydır...

Ceyhan Halkı Kime Oy Verecek? | Net Araştırma Anket Sonuçları Açıklandı | Kadir Aydar'a, Alemdar Öztürk'e Büyük Şok!Sonraki Haber

Ceyhan Halkı Kime Oy Verecek? | Net Araş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar