seçim anketleri
medya takip
by by zeydan-soner
Adana
DOLAR28.9526
EURO31.8505
ALTIN1902.4
Sibel YAŞAR

Sibel YAŞAR

Mail: [email protected]

Adana'ya Merhaba

Adana'ya çeşitli vesileler ile geldim. En az iklimi kadar insanları da son derece sıcak. Adana Haber'de yazmam istendi, bunu da seve seve kabul ettim. Sizlerle tanışmak adına biraz kendimden bahsetmek istiyorum;

İstanbulluyum. Siyasetin içinden geliyorum. Konya'dan Arnavutluk'a göç edip, daha sonra Kütahya'ya yerleşmiş  bir ailenin ferdiyim.

Annem askeri hemşire, babam subay. Soyum Kazan Türklerinden. Milliyetçi bir ailede yetişmiş, gelenek ve göreneklerine bağlı, biri erkek biri kız 2 çocuk annesi bir Türk kadınıyım.

İstanbul Maltepe'de yetiştim. 2 yıl süren lisan eğitimimi tamamladıktan sonra, çocukluk hayalim olan uçuş hostesliği mesleğimi icra etmeye başladım. Çocuklarımı kendim yetiştirmek üzere ara verdiğim mesleğimin ardından uluslararası iç ve dış ticari proje danışmanlığı yapmaya başladım. Süreç halen devam etmektedir.

Bu arada bir dönem çocuklara olan aşırı sevgimden ötürü bir kaç yıl bir anaokulunda ingilizce klüp öğretmenliği yaptım.

Siyasi kariyerime ilk olarak, Merkez Sağ Hareket Teşkilatı İç Anadolu Bölge Başkanı olarak adım attım. Kısa bir süre sonra Genel Başkan Vekil Danışmanlığı, ardından, Genel Başkan Başdanışmanlığı görevini yaptıktan sonra Kasım 2022'de Merkez Sağ Parti Genel İdare Kurulu üyeliğine ve de teşkilat başkanlığına seçildim. Halen bu görevim devam ediyor.

Tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın..

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar