NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.2584
EURO35.0832
ALTIN2447.2
Adana Haber Diyor ki

Adana Haber Diyor ki

Mail: [email protected]

Azmi Ertan'ın başına bir şey gelirse.. İhbarımızdır.

Kurucumuz Azmi Ertan'ın kaleme aldıkları ortada.. Yaptığı haber ve köşe yazıları ile belli odakların kimyasını bozduğu herkesin malumu. 
"İt itliğini, kuş kuşluğunu, puştta puştluğunu yapacaktır" şeklinde bir deyim vardır.

Hazırız, bekliyoruz.

Adana'yı babalarının çiftliği olarak görmek isteyen mihrakların yeni bir hainlik hazırlığı içinde olduğu yönündeki duyumları sıkça almaya başladık.

Azmi Ertan kimleri yazıyor.
1- Fetöcü Mustafa ÇAY 

MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay defalarca yazıldı çizildi. İddialarımız Çay'ın yargılandığı mahkemece de teyit edildi. İstinaf Mahkemesince 2 yıl 1 ay hapis cezasına mahkum oldu.. İnsanlara bakacak yüzü, söyleyecek sözü olmadığı için ikinci bir utanç tercihini yaptı.

Öç alma eylemi, 2019'un son aylarında Azmi Ertan'ı evinin önünden takiple başladı. Özal Bulvarında arkadan saldıran 3 tetikçi tarafından darp edilmek istendi. Tetikçiler halen yargılanıyor. Cezalarını hafifletmek için alalade, her suçlunun nakarat haline getirdiği "trafikte önümüze kırdı, sonra da bize sinkaflı küfretti" şeklinde ezberi papağan gibi tekralayıp durdular. MHP'li Belediye Başkanı Çay'ın azmettirici iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu dava sonunda sorumluların yasanın öngördüğü en ağır cezayı alacaklarına inanıyoruz.

2- CHP'li Soner ÇETİN
Kamu yararı güden bir çok haber ve köşe yazısı ile Adana halkının gönlünde taht kuran Azmi Ertan'a muhtemel bir saldırı öncesi ciddi kaynaklardan gelen duyumlar hususunda ilgilileri uyarıyoruz. Azmi Ertan'ın başına gelebilecek en ufak bir nahoş hadiseden öncelikle Mustafa Çay ve Soner Çetin sorumlu olacaklardır. Kamunun gözü kulağı ve sesi Adana Haber Net'i ve bu sitenin kurucusu Azmi Ertan'ı gayrı meşru yollardan susturmaya çalışanlara fırsat vermemek adına Başta Adana Valisi Sn. Süleyman Elban, Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Bilal Gümüş ve İl Emniyet Müdürü Sn. Doğan İnci başta olmak üzre ilgilileri, yetkilileri uyarıyoruz.

Gazeteci Gökhan Atılgan'ı vuran el hala dışarda. Tetikçinin üst düzey bir bürokrat tarafından korunup kollandığına ilişkin ciddi gerekçeler sıkça dillendirilirken, olayda azmettirici olduğu savunulan bir siyasinin, bulunduğu makamın maddi manevi gücünü kullanarak yeni saldırganlıklara hamle yapmayacağının garantisini kim verebilir?

Not alıyor ve izliyoruz.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar