NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.2394
EURO35.0739
ALTIN2443.8
Adana Haber Diyor ki

Adana Haber Diyor ki

Mail: [email protected]

Sözlü'den İşte Kapı - İşte Sapı

Bilenler bilir, bilmeyenler öğrensin:
Ferat Yüksel:
Ülkücü kökenli bir belediye bürokratıdır.
30 Mart seçimlerinde Sarıçam Belediyesinin MHP'ye geçmesindeki katkısı ile ilgili en büyük şahit Bilal Uludağ'ın bizzat kendisidir.
Sadece Uludağ'a mı, seçime 2 ay kala havlu atan Sözlü'nün buhar kazanına yığınak yapıp olası bir hezimete dur diyen kimdir?

Aytaç Durak
ve Zihni Aldırmaz dönemlerinde 'ülkücülüğünü' alenen gösteren,
Ülkücü etiketi ile belediyeye kapak atan üst düzey birileri dava arkadaşlarından köşe bucak kaçarken MHP'nin başarısı için cansiperane yaşayan Ferat Yüksel, - bilinçli olarak - boy hedefi haline getirilmişti.
Amaç yıpratmak, itibarsızlaştırmaktı.

MHP’li olmayan bir belediyede ülkücü kadrolara destek basiretini gösteren kaç babayiğit çıkmıştır bugüne kadar.
Sorarım size kim???


Ferat Yüksel
'i hedef tahtasına oturtan zihniyetin amacı apaçık ortada: Avantadan pay! Haksız kazanç! İhale ve bankamatik! Bu gibilerin MHP ile, ülkücülük ile en ufak ilgileri yok, olamaz da. Amaçları belli: ülkücü ideoloji üzerinden olta balıkçılığı yapmak.

İsteklerine duvar çektiği için Ferat Yüksel'e cephe aldılar.
Hüseyin Sözlü, yerel bir tv kanalında – ülkücü Ferat Yüksel ile çalışmayacağını – söylemişti.
Sözlü'nün Ferat Yüksel yerine kiminle oturup kalkacağı da belli oldu: Ragıp Bekaroğlu!

Kimdir Bekaroğlu, bilen var mı?
Biz söyleyelim: AK Parti Kadirli Belediye Başkan aday adayıdır….


O kadarla kalsa iyi. AK Partili Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Kastal'ın da has adamıdır, dostudur, sırdaşıdır.
AKP'li Kastal'ı en az Osmaniyeliler kadar iyi biliriz... MHP'li Hüseyin Sözlü’nün kadim dostu, 'alışveriş arkadaşıdır…' İlaveten, memleketi Osmaniye dururken tam bir Ceyhan sevdalısıdır. Her Ankara dönüşünde direkt Ceyhan'a gittiğini, ancak ondan sonra memleketi Osmaniye'yi aklına getirdiği söylenir.

Kastal AKP'lidir ama Allah için MHP dostudur. Yüreği engin deniz gibidir, gönül dostudur, dostluklarını karşılıksız yapar. Zor durumdaki MHP’li belediyelerin tahsisat işlerine 'hayırsever' Sözlü’nün tavassutu ile aracılık eder. Bu fedakârlığın karşılığı –parke- yol yapımı gibi işlerle yine 'hizmet' olarak geri döner. 'Kadirli' eşrafından güvendikleri bir yol müteahhiti ile işbirliği yaparak insanları Allah rızası için mutlu etmeye çalışırlar.
Aferin onlara!!!

Durdu Mehmet Kastal,Hüseyin Sözlü ve AKP - MHP birlikteliğine inananlar bu durumdan akçeli bir hisse çıkartmadıkları gibi, kutsal ittifak ortak tabanda büyük heyecan yaratmaktadır.

Ferat Yüksel'
i lokomotiften atan Hüseyin Sözlü’nün AK Parti Kadirli Belediye Başkan aday adayı Ragıp Bekaroğlu'nu tercih etmesinde hayırseverliği etken olmuş mudur?


MHP'li Hüseyin Sözlü + AKP’li Durdu Mehmet Kastal işbirliği Ragıp Bekaroğlu'nu Adana Büyükşehir Belediyesine hangi gaye ile taşımıştır?
Ferat Yüksel en zor zamanda ülkücü kadrolara istihdam sağlayıp, onları korur ve kollarken, Sözlü, işsiz ülkücülerin iş talebi ile gelmemesini mealen şu sözlerle dile getirmektedir: "Seçimde birlikte çalıştıklarım boş hayale kapılmasın. Kimseye iş verecek değilim."

Sadede gelelim:
Ülkücü Ferat Yüksel ve MHP'nin seçim başarısı için çalışan belediye işçilerine: 'KAPI'

AK Partili Durdu Mehmet Kastal ve Kastal’ın adamı, AK Parti Kadirli Belediye Başkan aday adayı Bekaroğlu marifeti ile Adanalılara: 'SAPI'

Ne diyelim?
Müjdeler olsun...
Nur topu gibi bir başkanımız oldu.
Ceyhanlı Hüso hepimize Mübarek Olsun!


Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar