türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.5041
EURO34.8173
ALTIN2486.7

Adana'nın abisi Varlı'dan partilisi Uludağ'a çelme üstüne çelme

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adana'nın abisi Varlı'dan partilisi Uludağ'a çelme üstüne çelme
Abone ol
Adana'nın abisi Varlı'dan partilisi Uludağ'a çelme üstüne çelme..

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'a çelme atmak için her yolu deneyen üst düzey partilinin MYK üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı olduğu iddia ediliyor.

İddiaya göre, Başkan Uludağ'ın Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını engellemek için büyük çaba gösteren Varlı'nın, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile yüz yüze görüşerek, "Uludağ'a daha bir dönem daha ihtiyacımız var" diyerek Bahçeli'yi ikna (!) ettiği öne sürülüyor.

Önceki dönem Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile düşman kardeşler profli çizmesine karşın, konu Bilal Uludağ'ın önünü kesmek olunca, Sözlü ile anlaşarak,  Sarıçam adayı Yusuf Baş'ı destekleme kararı alan Muharrem Varlı'ya parti tabanından büyük tepki geldiği de edinilen bilgiler arasında.

Bilal Uludağ'ın açık ara önde gittiğini belirten anket kuruluşlarına destek veren vatandaşlar, "Bilal Uludağ Sarıçam'a bambaşka bir çehre kazandırdı. Sarıçam halkı olarak Uludağ'ın başarılı olduğu konusunda ayrımız gayrımız yok, kendisini destekliyoruz. Kapalı kapılar ardında tezgahlanan hiç bir adayı kabul etmiyoruz" dediler.


Ceyhan'da Baba ve Oğula Silahlı Saldırı: Oğul Hayatını KaybettiÖnceki Haber

Ceyhan'da Baba ve Oğula Silahlı Saldırı:...

Ak Partili Vekilin Sıra Kavgası Tepki ÇektiSonraki Haber

Ak Partili Vekilin Sıra Kavgası Tepki Çe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar