NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5402
EURO34.7811
ALTIN2495.9

Ak Partili Vekilin Sıra Kavgası Tepki Çekti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ak Partili Vekilin Sıra Kavgası Tepki Çekti
Abone ol
Ak Partili Vekilin Sıra Kavgası Tepki Çekti

Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan genel seçimlerde yarışan 5 parti TBMM'ne milletvekili göndermeyi başardı.

Ak Parti:  Ömer Çelik, Ahmet Zenbilci, Sunay Karamık, Abdullah Doğru ve Faruk Aytek'i, CHP; Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, Deva Partisi Kontenjanından Sadullah Kısacık ve Ayhan Barut'u, MHP; Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy'u, İYİ Parti; Ayyüce Türkeş Taş ile Bilal Bilici'yi, Yeşil Sol Parti ise Tülay Hatimoğulları Oruç'u vekil seçtirerek Ankara'ya yolcu etti.

Türk Haberler Com. TR'de yayınlanan habere göre; Adana'da yerel bir gazete sahibi yılbaşı ilanları için Ankara'daki milletvekilleri ile temas kurdu. Ak Parti Milletvekilleri Ahmet Zenbilci, Sunay Karamık ve Faruk Aytek gazete sahibinin ilan talebine olumlu yanıt verdiler. Bunun üzerine gazete sahibi vekillerin fotoğraflı yeni yıl mesajlarını  gazetenin 1. sayfasına yerleştirerek yayınladı. 

Adana'da önemli bir okuyucu kitlesine sahip olan gazetenin sahibi, Adana Milletvekili Zenbilci'nin yeni yıl mesajını gazete logosunun hemen yanına yerleştirince kıyamet koptu. İlan parasını istemek üzere Ak Parti Adana Mlletvekili Sunay Karamık'ı arayan gazete sahibinin bir dayak yemediği kaldı. 

Karamık, önce ilanın kendisinden habersiz yayınlandığını öne sürdü, ancak bahsi geçen konuşma hatırlatılınca "tam olarak anlamamış olmalıyım" ifadesini kullandı. 

Milletvekili Karamık, daha sonra da Ahmet Zenbilci'nin gazetenin en üst sayfasında yer aldığını, kendisine ise altlarda yer verildiğini gerekçe göstererek sert ifadelerde bulundu. 

Gazete sahibinin ise yaşanan tatsız olay sonrası ilan bedelini almaktan vazgeçtiği öğrenildi.

Ak Partili Sunay Karamık'ın negatif yaklaşımının Adana'daki basın kuruluşları arasında tepkilere neden olduğu kaydedildi.

Kaynak Linki = https://www.turkhaberler.com.tr/haber/ak-partili-vekilin-sira-kavgasi-tepki-cekti-6231


Adana'nın abisi Varlı'dan partilisi Uludağ'a çelme üstüne çelmeÖnceki Haber

Adana'nın abisi Varlı'dan partilisi Ulud...

MİLLİ PİYANGO 2024 SORGULAMA | 31 Aralık 2023 Milli Piyango Yılbaşı Biletleri çekilişiSonraki Haber

MİLLİ PİYANGO 2024 SORGULAMA | 31 Aralık...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar