türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.5406
EURO34.8101
ALTIN2493.4

CHP'li Ağamulla Belediye Meclis Üyesi aday adayı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP'li Ağamulla Belediye Meclis Üyesi aday adayı
Abone ol
CHP'li Ağamulla Belediye Meclis Üyesi aday adayı.

Gazetemiz yazarı. CHP'li Sevim Ağamulla, "insan hakları ve sosyal destek tabanlı çalışmalarımın etkili bir noktaya geldiğini söyledi.

CHP Seyhan Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı olduğun sözlerine ekleyen Ağamulla, "Seyhan doğduğum, büyüdüğüm yer. Seyhan'a, Seyhan'lıya hizmet etmekle onur duyarım. Seçildiğim takdirde;  kadın, genç, çocuk, emekli önceliğinde.. Seyhan'ın doğal, kültürel yapı ve dokusuna fayda sağlayan modern, ilerici hizmetlerin itekleyici gücü olacağım. Seyhan'lıya halk için siyaset, Seyhan için siyaset diyorum. Halk için siyasetle Seyhan için siyaseti karşı karşıya getirmeyen her türlü hizmet için varım, talep benden takdir Seyhan'lıdan.. başarı benimse kazanan Seyhan'lı ve Seyhan olacak" 
şeklinde konuştu.

SEVİM AĞAMULLA KİMDİR?
Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçesinde  4 dönem kadın kolları yöneticiliği, 2 dönem ana kademe; basından sorumlu halkla ilişkiler yöneticisi olarak başkan yardımcılığı yaptı. Ayrıca referandumda kadın platformu kurarak alanlarda sokak, sokak aylarca süren etkin çalışmaları ile Adana basını ve siyasi çevrelerde takdir toplamış, delege, sandık görevinden okul sorumluluğuna kadar defalarca aktif görevlerde bulundu.
Çalışmalarda ihtiyaç sahibi bir çok kişiye  kişisel yardımları ve çalışkanlığı ile bilinen siyasi çevrelerde sevilen, sayılan idealist bir şahsiyet olan Ağamulla sosyal hizmetler mezunu, 4 çocuk annesi ve aynı zamanda köşe yazarlığı yapmaktadır.


Karslıoğlu: ”Her operatörüm diyen bina yıkımında kullanılmamalı”Önceki Haber

Karslıoğlu: ”Her operatörüm diyen bina y...

Antep Yöresel Ürünler'in Acı Pul Biberi ve Modern Mutfaklardaki YeriSonraki Haber

Antep Yöresel Ürünler'in Acı Pul Biberi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar