sabancı
türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.4146
EURO34.4748
ALTIN2487.5

HÜDA PAR Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Demir'e Pozantı'da büyük ilgi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
HÜDA PAR Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Demir'e Pozantı'da büyük ilgi
Abone ol
HÜDA PAR Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Demir'e Pozantı'da büyük ilgi

HÜDA PAR Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Demir, seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Pozantı ilçe Belediye Başkan adayı Adnan Kaplan ile birlikte, Pozantı'da esnaf ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR'ın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Demir, seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR ilçe Belediye Başkan adayları ile birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Pozantı İlçesi'nde Belediye Başkan adayı Adnan Kaplan ve birçok partiliyle birlikte esnafı ziyareti gerçekleştiren Demir, esnaftan ve vatandaştan destek isteyerek projelerini anlattı.

Pozantı'da esnaftan ve vatandaşlardan "Bu Sefer HÜDA PAR" diyerek destek vermelerini talep eden Demir, HÜDA PAR'ın 'Dürüst Belediyecilik ve Gerçek hizmet' anlayışı ile ilgili bilgi vererek 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan seçimler için HÜDA PAR'ın tercih edilmesini talep etti.

Pozantı'da ve ilçelerde ciddi bir değişimin yaşanması gerektiğini belirterek değişimin şart olduğunu ifade eden Demir, vatandaşlardan HÜDA PAR'a destek vermeleri talebinde bulundu.

Demir, temaslarında gençliğin bir çıkmazda olduğuna dikkat çeken ve gelecek nesiller için HÜDA PAR'ın güçlenmesi için destek verilmesi gerektiğini kaydetti.

Demir, esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinleyip not alarak, sorunların çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.


Moringa çayının faydaları | Her derde deva | Bir ölüme çaresi yok!Önceki Haber

Moringa çayının faydaları | Her derde de...

"Adana'da İttifak Yok Dem Parti Var"Sonraki Haber

"Adana'da İttifak Yok Dem Parti Var"

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar