medya takip
alev hn
Adana
DOLAR30.9199
EURO33.506
ALTIN2018.8

İlkay Kocabay’a önemli görev

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İlkay Kocabay’a önemli görev
Abone ol
İlkay Kocabay’a önemli görev.

Merkez Sağ Parti Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, Türk Dünyası ve Dış Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
 

Genel Başkan Ömer Bilgin’e teşekkür eden Kocabay, "hem yerel hem ulusal hem de uluslararası arenada siyasette üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret göstereceğiz" dedi.

KOCABAY, BİLGİN’E TEŞEKKÜR ETTİ
Samsun'da yayınlanan Gazete Ekip, Samsun Haber, Haber Ovası. Com ve Samsun Kent Haber'de yayınlanan haberlere göre, Samsun İl Başkanı İUlkay Kocabay’a, genel merkezde de görev verildi. Kocabay, Merkez Sağ Parti Türk Dünyası ve Dış Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atandı. Verilen görev için Merkez Sağ Parti Genel Başkanı Ömer Bilgin’e teşekkür eden Samsun İl Başkanı İlkay Kocabay, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

 

"GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ"
Samsun İl Başkanlığına atanmasının ardından ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarının sürdüğünü ve 7 ilçede yönetimleri oluşturduklarını belirten Kocabay, “Türk Dünyası ve Dış Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine layık görülmenin ardından hem yerel hem ulusal hem de uluslararası arenada siyasette üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret göstereceğiz” diye konuştu.
HER GÜN GÜÇLENİYORUZ’
Merkez Sağ Parti’nin, Türk siyasetine yön verecek bir yapılanma ile büyüdüğüne dikkat çeken İlkay Kocabay, “Genel Başkanımız Ömer Bilgin önderliğinde, partimiz her geçen gün daha da güçlenerek siyaset arenasında söz sahibi oluyor. Samsun yerelinde il yönetimimiz ve ilçe yönetimlerimiz ile birlikte ilimizin menfaatleri doğrultusunda çalışırken, ülke genelinde ise güzel yurdumuzun refah seviyesinin daha yükselmesi, sağlam adımlarla yere basan bir ülke olma yolunda çalışmalarımız devam edecektir" ifadelerini kullandı.


İnşaat Malzemeleri Satışında Öncü MarkaÖnceki Haber

İnşaat Malzemeleri Satışında Öncü Marka

Adana’da 10 kilogram sıvı metamfetamini “Su şişesine” koyan şahıs tutuklandıSonraki Haber

Adana’da 10 kilogram sıvı metamfetamini...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar