medya takip
alev hn
Adana
DOLAR30.9226
EURO33.4708
ALTIN2018.2

Kızı kaybolan anneden korkutan iddia

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kızı kaybolan anneden korkutan iddia
Abone ol
Kızı kaybolan anneden korkutan iddia.


Yüreğir ilçesine bağlı Karacaoğlan Mahallesi’nde ikamet eden Fatma (42) ve Şafak Kartal (44) çiftinin 13 yaşındaki kızları Mina Kartal’dan 31 Ocak’tan bu yana haber alınamıyor. Evden "gezmeye çıkıyorum" diyerek ayrılan Mina Kartal’ı ailesi 8 gündür kenttin her yerinde arıyor. Hakkında kayıp başvurusu bulunan Mina’yı Çocuk Şube’ye bağlı polislerde aramasını sürdürüyor.“Kızımı madde bağımlıları alıkoydu diye düşünüyorum”


31 Ocak günü öğlen saatlerinde kızının evden ayrılabileceğini söyleyen anne Fatma Kartal, ”O günden bugüne de hiçbir haber alamadık. Şuan da çocuk şube ekibi arıyor. Hemen kayıp ihbarında bulunduk, Çocuk şube ilgilenmeye başladı. Bu şekilde haber bekliyoruz. Bir yerden haber bekliyoruz. Özellikle gittiği bir park var orada madde bağımlıları falan var. Madde bağımlıları alıkoyuyor diye düşünüyorum. Başına bir şey gelmesinden çok korkuyorum" dedi.“Biri zorla tutuyorsa lütfen kızımı bırakın”


Kızına seslenen acılı anne Kartal, "Minacım lütfen kızım dön, çok perişan olduk seni bekliyoruz. Bir an önce bize haber ver. Eve dön seni bekliyoruz kızım ya. Korkuyoruz kızım lütfen haber ver. Ya da Mina’yı biri zorla tutuyorsa lütfen kızımı bırakın eve dönsün” dedi.

Kızı kaybolan anneden korkutan iddia

Kızı kaybolan anneden korkutan iddia


Bu portakaldan kan akıyorÖnceki Haber

Bu portakaldan kan akıyor

Bakız İnşaat’ın yeni projeleri yükseliyorSonraki Haber

Bakız İnşaat’ın yeni projeleri yükseliyo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar