medya takip
temiz toplum
Adana
DOLAR31.193
EURO33.8157
ALTIN2038.9

MHP Adana'da ilk kongresini Saimbeyli'de yaptı, Yağbasan güven tazeledi 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
MHP Adana'da ilk kongresini Saimbeyli'de yaptı, Yağbasan güven tazeledi 
Abone ol
MHP Adana'da ilk kongresini Saimbeyli'de yaptı, Yağbasan güven tazeledi 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana'da ilk ilçe kongresini Saimbeyli'de gerçekleştirdi. Mevcut İlçe Başkanı Halil İbrahim Yağbasan güven tazeledi.  

TEK LİSTE ÇIKARILDI
Saimbeyli Belediye Düğün Salonunda yapılan ve tek liste çıkarılan MHP Saimbeyli 14. Olağan İlçe Kongresi yoğun ilgiye sahne oldu.

Divan Başkanlığını MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı'nın yaptığı kongreye MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Divan Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel de katıldı.

YAĞBASAN BAŞKAN SEÇİLDİ
İstiklal Marşı'nın okunması, şehitlere saygı duruşu ile başlayan kongre, fealiyet raporunun ve mali raporun ibra edilmesi, ardından siyasi konuşmalarla devam etti. Yapılan seçimler sonucunda, geçtiğimiz Mart ayında göreve atanan mevcut İlçe Başkanı Halil İbrahim Yağbasan güven tazeledi. 

BİRLİK, BERABERLİK GÖRÜNTÜSÜ MUTLU ETTİ
Seçimde ayrıca 14 asil, 14 yedek yönetim kurulu üyesinin yanı sıra 8 asil ve 4 yedek İl delegesi de belirlenmiş oldu. Bir önceki İlçe Başkanı Abdullah Esentürk ve yönetimin de bulunduğu kongrede MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı ve MYK Üyesi Milletvekili Muharrem Varlı, Saimbeyli'deki birlik ve beraberlikten mutluluk  duyduklarını ifade ettiler. 


DGS Online Kurs Merkezinin Avantajları Nelerdir?Önceki Haber

DGS Online Kurs Merkezinin Avantajları N...

ASKİ'den TEPKİ ÇEKEN yaklaşım | "Su Yoksa MOTOR TAKIN!" | "DEVLET TOKİ'yi getirdi ASKİ aciz kalıyor"Sonraki Haber

ASKİ'den TEPKİ ÇEKEN yaklaşım | "Su Yok...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar