guzellik dunyasi
medyatakip
medya takip
Adana
DOLAR27.467
EURO29.0882
ALTIN1646

TİP Adana Milletvekili adaylarını tanıttı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
TİP Adana Milletvekili adaylarını tanıttı
Abone ol
TİP Adana Milletvekillerini tanıttı.

Seçim çalışmalarını sürdüren Türkiye İşçi Partisi  Adana’da milletvekili aday tanım toplantısı düzenledi. Toplantıya TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Adana milletvekili adayları ve Adana İl Örgütü ile vatandaşlar katıldı.

TİP Adana İl Başkanı Hakan Çayan, TİP Adana 2. Sıra Adayı Sade Aşkın ve 3. Sıra Adayı Ahmet Faruk Ulaş’ın konuşmalarının ardından, TİP Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı ve Özel Sektör Öğretmenleri Sendikası kurucularından Duygu Yılmaz, özel sektör öğretmenlerinin çalışma şartlarını gözler önüne serdiği bir konuşma yaptı.

TİP Genel Başkanı Erkan Baş ise yaptığı konuşmada, partisinin aday listelerine getirilen eleştirilere ve TİP’in baraj sorunu olduğuna yönelik spekülasyonlara ilişkin şunları kaydetti:

"Bu seçim, hepimizin elbirliğiyle, bugüne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşmemiş bir şeyi gerçekleştireceğimiz bir seçim olacak. Bugüne kadar bu ülkede hep yok sayılan, hep ikinci sınıf görülen kim varsa, inadına onları listelerimizde en üst sıralara yerleştirdik" şeklinde konuştu

Erkan Baş, "Önümüzdeki yüzyılda bir daha aynı karanlığın yaşamamasının güvencesi, bu seçimlerde Türkiye İşçi Partisi’nin, emekçilerin, kadınların, gençlerin güçlenmesidir" ifadelerini kullandı.

Baş, konuşmasının sonunda ise şu görüşleri paylaştı: "Ben inanıyorum bu bereketli topraklara sosyalist milletvekili yakışır, Adana’ya Türkiye İşçi Partisi yakışır. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Başaracağız, başaracağız, mutlaka başaracağız."


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AK Partili Fatma Güldemet Sarı'ya sevgi seliÖnceki Haber

AK Partili Fatma Güldemet Sarı'ya sevgi...

Adana Barosunda ruhsat heyecanıSonraki Haber

Adana Barosunda ruhsat heyecanı

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar