sabancı
NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.4231
EURO34.4401
ALTIN2485.9

Yerel seçime saatler kala AK Parti lehine adaylıktan çekildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yerel seçime saatler kala AK Parti lehine adaylıktan çekildi
Abone ol
Yerel seçime saatler kala AK Parti lehine adaylıktan çekildi

Adana'da BBP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mustafa Lenger, AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar lehine adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Lenger, "İnşallah Halil kardeşimizin hedeflediği yol başarıya ulaşır" dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine saatler kala Büyük Birlik Partisi'nden (BBP) son dakika hamlesi geldi. Adana'da BBP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mustafa Lenger, AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar'ı desteklemek adına adaylıktan çekildi.

Yüreğir Seçim Koordinasyon Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında kararını açıklayan Lenger'e AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ile AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar eşlik etti.

Burada konuşma yapan Lenger, "Partimi temsilen 31 Mart Yerel Seçimlerinin Yüreğir Belediye Başkan adayıydım. Yaşamda siyaset üstü bir değer varsa, o da tüm insanlarımızı kapsayıcı ve başarılı bir yönetimi her daim desteklemektir. Bu bir yarıştan ziyade temsil kabiliyetinin eseridir. Bu kente gönül vermiş bir kardeşiniz olan ben de bu duygu ve düşüncelerle bugünden itibaren adaylıktan geri çekildiğimi duyurmak isterim. Yüreğir'imizi değerli katkılarıyla Türkiye Yüzyılı'na yakışır bir vizyonla yarınlara taşıyacak olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil Nacar kardeşimizi desteklemekten büyük bir mutluluk duyacağımı da ayrıca ifade etmek isterim. İnşallah Halil kardeşimizin hedeflediği yol, başarıya ulaşır. Bizler de el birliğiyle kentimizi güçlü yarınlara taşırız. Bu yolda kendisine başarılar diliyorum" dedi.

AK Parti Yüreğir Belediye Başkan adayı Halil Nacar da kendisi adına adaylıktan çekilen Mustafa Lenger'e teşekkür etti. Nacar, "Bugün de bu çıktığımız yolda BBP adayı Mustafa Lenger ve ilçe teşkilatı bizimle beraber olmaya, bize destek olmaya karar verdi. Birliğimize, beraberliğimize verdikleri bu destek benim için her zaman kıymetli olacak. İnşallah başkanımızın bana verdiği destekle BBP'ye gönül vermiş hemşehrilerimin de oylarına talibim. Hem bu dünyada hem öbür dünyada onların verdiği bu oylara sahip çıkıp, hesap vermeyi rabbim bana nasip etsin" ifadelerini kullandı.


BBPli Nuri Adıyaman adaylıktan çekildiÖnceki Haber

BBPli Nuri Adıyaman adaylıktan çekildi

Adanaspor’un acı günüSonraki Haber

Adanaspor’un acı günü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar