NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5081
EURO34.8299
ALTIN2490.4
Güler ALTUNKOL

Güler ALTUNKOL

Mail: [email protected]

Korona mı virüs insanlar mı?

Merhaba değerli okuyucularım...
Bildiğiniz gibi dünyayı etkisi altına alan, henüz durdurulamayan bir virüs salgını ile dünya olarak birlikte savaşıyoruz. Ben doktor ya da bilim adamı değilim. Bu hafta size korona virüs karar tehlikeli insanlardan bahsedeceğim.

Çevremizi sarmalayan bir dolu insanla mecburiyetlerimiz doğrultusunda bir arada yaşamak zorundayız. Kimisi içimizi ısıtan dost kıvamındayken, kimisi "Corona virüsü" gibi yavaş yavaş bizi tüketir hâlde hayat sürer. Bizden beslenir, bizimle yaşar, bizimle büyür... Ama her geçen gün ruhumuzdan, bedenimizden  bir parçayı eksiktir. Güm be gün eksilir, tükenir, hissizleşiriz.

Ruhunuzu yorar, gülüşlerimizi çalar,    yıpratır. Bu tarz insanların istediği tek şey size yaslanarak hayatta kalmaktır. Siz kendinizden ödün verdikçe onları büyüttüğünüzü görürsünüz. Kanımızı emen, nefesimizi kesen virüs görünümlü insanlar var oldukça iyi ile kötünün savaşı hiç bitmeyecektir. 

Onlardan kurtulmanın en güzel yolu tıpkı bu günlerde yaptığımız gibi virüsten korunur gibi kendimizi karantinaya alıp bir süre izole etmekten geçer. 

Sizi yoranlardan, gücünüzü tüketenlerden müsade isteyip yolunuza dostlarla devam etmek gerekir. Bırakın herkes hakettiği yerde kalsın. Siz ruhunuzu aydınlatacak insanlarla yola devam edin...

Her gün bir doz dost sohbeti, sıcak bir kahve ve çikolatalı pasta tadında geçsin gününüz

#EVDE KAL TÜRKİYE!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar