medya takip
alev hn
Adana
DOLAR30.9226
EURO33.4708
ALTIN2018.2
M. Özlem ERDOĞAN

M. Özlem ERDOĞAN

Mail: [email protected]

Tik Tok canlı yayınları

Son zamanlarda sıkça adını duyduğum, dolayısı ile hem köşe yazarı hem de öğretmen olduğum için merakımdan tik tok uygulamasına kaydolup neler olup bittiğine bakayım dedim. Canlı yayınlara denk geldim. Bu ne rezilliktir! Kadın ırkı hemcinslerim tarafından bu kadar aşağılanmamalı doğrusu.

Genç kadınlar açık seçik giyinip canlı yayın açıyorlar ve hediye (para talebinde bulunuyorlar.)

Bir canlı yayına denk geldim. Kadın hediye gönderilsin diye talep üzerine bacak arasını hafifçe açıyor ve hatta orta yaşın üstünde memeleri neredeyse karnına değen kadınlar, açık seçik giymiş canlı yayına katılanlardan tabir-i caizse para dileniyorlar!

Emek vererek onuru ile para kazanmak varken, böyle insan onurunu kırıcı ve kolay yoldan para kazanmayı seçmişler. Öyle birkaç saat değil, bütün gününü canlı yayında geçiren kadınlar var Tik Tok’da ve bunu meslek edinmişler resmen..

Hatta evli kadınların eşleri tarafından tik tok’ta canlı yayın açmaları için teşvik edildikleri ve bu sayede eşlerinin sırtından para kazandıklari söyleniyor…

Canlı yayınlarda erkeklerin çok müstehcen yazışmalar yaptığını gördüm.Kadınlar böyle durumlarda hemen engelliyorlar kişiyi ama ‘’yatakta vücudunu sergiliyorsun o vaziyette iken erkeğin siyasetten konuşmasını beklemiyorsun herhalde’’ diye düşünmekten kendimi alamadım doğrusu.

Ben böyle kolay yoldan para kazanmaya çalışan hemcinslerimi suçladım. Onuru ve kadınlık gururunu bozmadan iş arayan bunun için kapı kapı dolaşan eşinden boşanmış kadınlar var tanıdığım.Ve hatta belki de tik tok’ta canlı yayın açıp vücudunu sergileyen kadınlardan çok daha güzel, onuru ile çalışan ‘’su gibi güzel’’ kadınlar var tanıdığım evlere temizliğe giden…

Ben kapatılsın, ya da yasaklansın demiyorum ama denetleme getirilebilir tik tok uygulamasına. Bu kadar fütursuz, onursuz olmamalı her şey bence.

Makale Yorumları

  • filizz01-12-2023 12:58

    Kesinlikle katiliyorum size..rezillik !!...RTUK muhalif kanallara cezalar yağdırırken bunlar için yaptırımların olmaması bana hiç iyi niyetli gelmiyor sanki, " Bırakın bunlarla vakit kaybedip uyuşsunlar ,uyusunlar!" Çünkü;böyle kitleleri kontrol etmek kolayy ..

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar